Jūs atrodaties šeit

Uzstādīšanas darbi

Visas mūsu katalogā pieejamās preces piedāvājam uzstādīt. Kvalitatīvi un iespējami īsā laikā! Privātiem pasūtītājiem un maza līdz vidēja izmēra komercobjektiem.

Daļu no mūsu veiktajiem darbiem skatiet pie Realizētie Projekti

Ar prieku uzņemsimies sekojošus un līdzīga rakstura darbus:

 • skaņas instalācija (restorānos, veikalos, kultūras un izklaides centros, mājās u.c.)
 • prezentācijas tehnikas uzstādīšana (konferenču zālēs, mācību iestādēs)
 • kino sistēmas ierīkošana (mājām, komercobjektiem)
 • LED video ekrānu un dekoratīvo animācijas LED-pixel ekrānu uzstādīšana, izgatavošana (skatuvēm, ēku fasādēm, vides objekti)
 • apgaismojuma uzstādīšana komercobjektiem (sliežu sistēmas, iebūvētie gaismekļi, vitrīnu apgaismojums)
 • dekoratīvā LED apgaismojuma izgatavošana un uzstādīšana (dekorācijām, klubiem, restorāniem)
 • LED profilu gaismekļu izgatavošana (virtuvēm, vitrīnām, darba galdiem)
 • video novērošanas ierīkošana (privātmājām, nelieliem komercobjektiem)
 • skatuves konstrukciju izbūve (komercobjektiem)
 • profesionālo kabeļu izgatavošana (audio, barošana)
 • transporta kastu izgatavošana (aparatūras pārvadāšanai)

Iesakām uzticēties speciālistiem ar pieredzi un zināšanām, kas krātas 10 gadu garumā. Darbi tiek izpildīti kvalitatīvi un iekļaujoties norunātajos termiņos. Cenas atbilst valsts vidējam darba atalgojumam un parasti ir pieņemamas gan pasūtītājam, gan pietiekami motivējošas izpildītājiem. Darbus iespējams dalīt un kombinēt, iesaistot 3. personas kā darbu līdzdarītājus, atstājot mūsu ziņā objekta virsuzraudzību vai to darbu izpildi, kuriem ir nepieciešama nozares speciālista pieredze, pārējo atstājot savās vai savu uzticamo meistaru rokās. No pieredzes šāda prakse ne vienmēr ir veiksmīgākā, tomēr sākotnējās darbu izmaksas var ietekmēt. Jebkurā gadījumā katrs projekts ir individuāls un diskutējams atsevišķi un esam atvērti abpusēji veiksmīgai sadarbībai.

Varam lepoties ar vairāku desmitu pasūtītājiem - gan pastāvīgajiem, gan jaunpienācējiem, gan juridiskas personām, gan privātiem pasūtītājiem. Vēlētos īpaši izlcelt juridiskas personas, kuras pastāgi ir mūsu klientu lokā:
RD Kultūras un Sporta Departaments, Vidzemes Olimpiskais centrs, Zelta Boulinga un Skvoša centrs, Valmieras koncertzāle, Ogres Valsts Tehnikums, Lietišķās Mākslas muzejs, Mākslas Akadēmija, picēriju tīkls LuLu, saldumu veikali Laima, apģērbu veikals Virsotne, suvenīru tirgotavu tīkls "Suvenīri", ražotnes Kate, Ripo, AnnaBarons, Lattitude Yahts, restorāni un kafejnīcas Cloud 9, Vincents, La Boheme, International SV, Rossini, Klondaika (visā Latvijā), Šokolāde, Buržuja Brokastis un daudzi citi.

Pakalpojumu sniedzam sadarbībā ar meitas uzņēmumu SLM Service SIA

Darbu un projektu pasūtījumiem rezervējiet mūsu servisa pakalpojumus vismaz 2-4 nedēļas pirms plānotās darbu uzsākšanas.